In de Tried & Tested vlog van Kek Mama zie je het effect dat endermologie® behandelingen met het LPG apparaat hebben. Dat wil jij toch ook? Met de fijne kortingsactie van Kek Mama lig jij binnenkort ook in de behandelstoel.

De deelnemende salons zijn:

Zuid-Holland

Skinaid www.skinaid.nl Rijswijk +31 6 40826365 Haagweg 137
Azzurro Beauty www.azzurrobeauty.nl Noordwijk +31 71 361 4702 Oude Zeeweg 57
Beauty & Skincare Schiedam www.beautyskincareschiedam.nl Schiedam +31 10 246 0985 Rubensplein 8 B
Care4Skin www.care4skin.nl Bergschenhoek +31 6 57239242 Burgemeester Van Oostenweg 13
Derma Medi Lijn www.dermamedi.nl Rotterdam +31 10 752 1445 Putselaan 142
Derma Sensation www.dermasensation.nl Rotterdam +31 6 12538875 Jacob Van Campenplein 124
House for Care www.fysiotherapieottevanger.nl Capelle aan den IJssel +31 6 22114500 Hoofdweg 10e
Huidaccent Huidtherapeut www.huidaccent.nl Voorburg +31 6 54772316 Jacob van den Eyndestraat 73
HuidZeker /De Liefde Beheer B.V. www.huidzeker.nl Maassluis +31 10 592 5147 Boogertstraat 2
PureSan www.puresan.nl Den Haag +31 6 42147314 Bezuidenhoutseweg 243
Q Derma huidkliniek www.q-derma.nl Rotterdam +31(0)628778891 Westzeedijk 387
Skintastics Cosmetische Kliniek www.skintastics.nl Rotterdam +31 6 24571524 Oostplein 146
Beauty by Lisa Den Haag BV www.beautybylisa.nl Den Haag +31 6 39314679 Willem De Zwijgerlaan 37
Epilennium www.epilennium.nl Maassluis +31 10 246 7660 De Vloot 206 c
Salon Shine www.salonshine.nl Lisse +31 6 48316333 Meer en Duin 58J
CosméDerm www.cosmederm.net Den Haag +31 70 880 4422 Verheeskade 509

Noord-Holland

Beaute -tique  Angelique www.schoonheidssalon.nu Hoofddorp +31 252 687 662 Minaret 1
Schoonheidssalon Beauty Unlimited Amsterdam www.beautyunlimitedamsterdam.nl Amsterdam +31 20 737 2339 Oude IJselstraat 15 H
A+Clinic www.aplusclinic.nl Castricum +31 6 21531369 Burgemeester Mooijstraat 27 A
Chancis www.chancis.nl Bergen NH +31 6 51181207 Dokter Van Peltlaan 5
MO-Esthetics www.mo-esthetics.nl Amsterdam +31 20 662 6752 Pieter de Hoochstraat 71
SKiNRGY www.skinrgy.nl Amsterdam +31 20 244 0147 Maasstraat 79h
Strak Instituut www.strakinstitute.nl Hoofddorp +31 6 50822354 Jacobus Spijkerdreef 266
MJ Amsterdam www.mjamsterdam.nl Amsterdam +31 20 416 5098 Pampuslaan 29

Noord-Brabant

Amazinglooks Beauty Salon www.amazinglooks-beautysalon-webshop.nl Uden +31 413 304 294 Leeuweriksweg 66
BellaPura www.bellapura.nl Helmond +31 6 14693080 Kromme Haagdijk 66
Figuri www.figuri.nl Veldhoven +31 6 14642768 Willemstraat 2a
Fiji Beautyexperts www.fijibeautyexperts.nl Eindhoven +31 40 237 7334 Mauritsstraat 8
Huidpunt bv www.huidpunt.nl Roosendaal +31 88 706 9370 Boerhaavelaan 25
The Laser Dept Clinic www.laserdept.nl Breda +31 76 887 5421 Haagweg 64
Sophystyle www.sophystyle.nl Helmond +31 492 516 588 Hunzestraat 114

Gelderland

Cadeclin (Carona Derm Care Clinic) www.cadeclin.nl Nijmegen +31 24 6792 850 Vossenlaan 88
Cyelle Instituut Voor Huidverbetering & Dieetbegeleiding www.cyelle.nl Wezep +31 38 376 4132 van Limburg Stirumlaan 13
Jose van Heijnsbergen www.josevanheijnsbergen.nl Malden +31 6 47779023 De Hoef 54
Miranda Shape & Weight www.mirandakersten.nl Terborg +31 314 665 161 Prins Johan-Frisohof 22
Inner Beauty Path www.innerbeautypath.nl Hoevelaken +31 6 14508941 Walter Stranglaan 4

Limburg

Jozijna Cosmedisch Centrum Horst www.jozijna.nl Horst +31 6 20414501 Industriestraat 15
Schoonheidsinstituut Le nouveau Visage www.lenouveauvisage.nl Maastricht +31 6 41283993 Niels Bohrstraat 28
SKIN www.skinweert.nl Weert +31 6 53170648 Beekstraat k 67

Utrecht

Huidinstituut Karin www.huidinstituutkarin.nl Woerden +31 6 36321994 Veluwemeer 274
LFS Amersfoort www.lfs-amersfoort.nl Amersfoort +31 6 41426517 Lambert Heijnricsstraat 6

Groningen

Alyda Moed Skin & Body Clinic www.alydamoed.nl Stadskanaal +31 6 16082458 Handelsstraat 55 a